Dzieci są wyjątkowe

Obecność dzieci w Willa Magnolia jest dla nas sprawą absolutnie wyjątkową. Jesteśmy miejscem otwartym na rodziny z dziećmi starając się jednocześnie spełnić trudne wymagania najmłodszych. Staramy się tworzyć jak najwięcej atrakcji z myślą tylko o naszych dzieciach.

Pokój zabaw! Świetne miejsce na niepogodę oraz na słoneczne dni.

baw1

Pokój zabaw wyposażyliśmy w mnóstwo zabawek, książki, tablicę, stolik do rysowania, rewelacyjną kuchnię, sklepik i wiele innych. Miejsce to zyskuje bardzo wiele dzięki dzieciom, w wakacyjne dni kiedy maluchów jest coraz więcej pokój zabaw nabiera wyjątkowego klimatu… Klimat jaki dzieci tworzą sprzyja nawiązywaniu przyjaźni a wspólne zabawy nie mają końca. Niesamowite są powitania między dziećmi, które nie widząc się przez cały rok znowu spotykają się w Willa Magnolia. Te kilka dni po których kolejny raz przyjdzie się im rozstać dzięki różnym atrakcjom wykorzystują w stu procentach! (więcej zdjęć znajduje się w galerii)

Galeria

 

Plac zabaw! Mnóstwo miejsca i wiele atrakcji.

DSC061184 DSC061729

Dzieci kochają ruch a przy tym zabawę w berka, w chowanego, wspinaczkę i wiele innych, które tylko one same są w stanie wytrzymać kondycyjnie:) Wszystkie te zabawy staramy się uatrakcyjniać jak to tylko możliwe. Przede wszystkim przestrzeń, której dzieci potrzebują najbardziej a na niej huśtawki, wspinaczka, drewniane wieże połączone pomostem, stolik, domek w którym dzieci czują się jak we własnym. Kolejne miejsce do nawiązywania świetnych znajomości podczas całodziennych i wieczornych harców (ostrzegamy: często ciężko jest namówić dziecko by już kładło się spać 🙂 ).

Motoryzacja 🙂 Zadbaliśmy o różnego rodzaju “jeździki” dla dzieci.

DSC04586 [800x600] DSC045801

DSC04600 [800x600]

Wyścigi, zabawa w policjantów, pościgi, transport towarów… Wszystkie te zabawy nie tylko chłopcom sprawiają wiele radości. Zapewniliśmy naszym najmłodszym szereg różnego rodzaju autek, koparkę, traktor, rowerek bez pedałów itp. Dzięki przestrzeni dzieci całymi grupami przemieszczają się tu i tam tworząc grupy pościgowe, uciekinierów, zawodników toru formuły oraz wielu innych zabaw z użyciem pojazdów jakie znajdą w Willa Magnolia.

 

 

Sport! Tę całą wakacyjną energię trzeba jakoś wykorzystać…
DSC06514

Mecze polskiej reprezentacji wzbudzają wiele emocji, tak jest i w Willa Magnloia. Na mini boisku piłkarskim rozgrywają się prawdziwe mecze z udziałem naszych najmłodszych (nierzadko tatusiowie nie mogąc się powstrzymać dołączają do swoich dzieci 🙂 ). Boisko dzięki swoim rozmiarom zachęca do gry także najmłodszych.

 
 
 
 

DSC04423

Trampolina pozwala na połączenie wspaniałej i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Najmłodsi uwielbiają spędzać na niej czas skacząc i ćwicząc bez końca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

badmintonDSC06178

Badminton i “Turnball” uzupełniają sportowy zestaw w Willa Magnolia. Prawie każdy lubi grać w badmintona a dzięki rakietkom i siatce z powodzeniem można to robić u nas. Dodatkiem jest “mini tenis” który daje wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym.

 

 

 

 

Basen! Woda i zabawy w niej to chyba największa atrakcja upalnych dni…
DSC06701

Któż jako dziecko nie lubił zabaw w wodzie w upalne dni?… Pluskanie, chlapanie, pływanie, piłka wodna. Dzieci to uwielbiają. W naszym ogrodowym basenie nigdy nie brakuje wiecznie uśmiechniętych dzieci, które zarażają doskonałym nastrojem. Tu kolejne ostrzeżenie: często jest problem z wyjściem na plaże ponieważ dzieci wybierają basen 🙂

 

 

 

 

 

Udogodnienia dla najmłodszych! By każdemu było wygodnie.
udogodnienia

Staramy się zapewnić wygodę i komfort dla wszystkich naszych gości nie wyłączając najmłodszych. Dla ich wygody i bezpieczeństwa dysponujemy dodatkowym wyposażeniem. Po wcześniejszej rezerwacji, bezpłatnie udostępniamy:

  • łóżeczko turystyczne wraz z materacykiem i kompletem pościeli
  • Krzesełko do karmienia
  • podstawkę pod umywalkę
  • wanienkę
  • zabezpieczenia do kontaktów

 

 

Rywalizacja! Sportowe atrakcje dla nieco starszych
DSC_0913

Siatkówka. Amatorów gier zespołowych; tych młodszych i tych starszych zapraszamy na nasze boisko do piłki siatkowej. Liczba zawodników nie jest ograniczona 🙂 zatem każdy z naszych gości może się przyłączyć do gry!

 
 
 
 
 
 
 

DSC_0886Koszykówka. Willa Magnolia niczym legendarne areny NBI. No prawie ;). Dla relaksu, konkurencji czy zabawy próbujemy swoich sił i sprawdzamy celność.

 
 
 
 
 
 
 
13523800_10201641328872404_2045024405_o

Szachy. Rodzina strategicznych gier planszowych rozgrywanych przez dwóch graczy na 64-polowej szachownicy, za pomocą zestawu pionów i figur. Willa Magnolia zaprasza do skorzystania z olbrzymich szachów ogrodowych, które będą świetną zabawą dla dzieci i dorosłych!